Červenec 2014

The Vampire Diaries: Synopsis 5x19 ~ Man Of Fire

21. července 2014 v 8:27 | Candice |  TVD: SYNOPSIS ~ SEASON 5

FLASHBACH DO ROKU 1960 - Stefan (Paul Wesley) se snaží rozptýlit Elenu (Nina Dobrev) od posedlosti jejího vztahu s Damonem (Ian Somerhalder), zatímco se Bonnie (Kat Graham) zjišťuje, jak se změní její pozice jako kotvy po změnách na druhé straně. Damon hledá nůž Cestovatele a nutí Jeremyho (Steven R. McQueen) a Matta (Zach Roerig) přiznat, že zmizel. Skrze flashbacky do volební noci roku 1960 Enzo (hostující hvězda Michael Malarkey) odhaluje Eleně, Stefanovi a Bonnie něco o jeho dávno ztracené lásce, Maggie (hostující hvězda Heather Hemmens) a pak po nechtěné pomoci Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) a Lukovi (hostující hvězda Chris Brochu) se věci ošklivě zvrtnou. Snažíc se uklidnit Enza, zasáhne Damon, ale jeho slova přimějí Enza k zoufalému a nebezpečnému rozhodnutí, které vede Enza k násilné konfrontaci se Stefanem. Nakonec Markos (hostující hvězda Raffi Barsoumian)požádá Sloan (hostující hvězda Lillie Claire) o pomoc při rituálu navrženého tak, aby přerušil kletbu Cestovatele. Tyler (Michael Trevino) je nucen hrát nebezpečnou roli v rituálu, zatímco je svědkem neuvěřitelné moci, kterou Cestovatelé disponují.

The CW Summer Linup

5. července 2014 v 11:01 | Candice |  VIDEOS
Objevilo se nové, letní promo video stanice The CW, ve kterém můžeme vidět pár upoutávek z Vampire Diaries, The Originals a dalších seriálů, které CW vysílá. :D


The Vampire Diaries: Synopsis 5x18 ~ Resident Evil

5. července 2014 v 9:13 | Candice |  TVD: SYNOPSIS ~ SEASON 5

REŽIJNÍ DEBUT PAULA WESLEYHO - Stefan (Paul Wesley) a Elena (Nina Dobrev) jsou znepokojeni sny o jejich alternativní verzi života, který by spolu mohli mít. Bonnie (Kat Graham) má znepokojující setkání s babičkou, která ji varuje o děsivých změnách na druhé straně. Enzo (hostující hvězda Michael Malarkey) dává Damonovi (Ian Somerhalder) nežádoucí radu o vztahu, pak přiznává, že hledá ženu, kterou miloval desetiletí předtím, než byl v Augustiniánské věznění, vězení. Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) se připojuje k Mattovi (Zach Roerig), Jeremymu (Steven R. McQueen) a Tylerovi (Michael Trevino), aby mohla sledovat Cestovatele a odradit je od převzetí kontroly nad Mystic Falls. Bonnie ovládne vztek, když se dozví, že Jeremy spolupracuje za jejími zády s Liv. Luke (hostující hvězda Chris Brochu) se ukáže před domem Salvatorových a vysvětluje Damonovi, Eleně a Enzovi, co ví o Markos (hostující hvězda Raffi Barsoumian) a cestovatele. Matt bude mít děsivé setkání s obyvateli z druhé strany. Nakonec, když Damon najde Markose, je překvapen tím, co mu musí Markos říct.