Březen 2014

The Vampire Diaries - Rehash: Gone Girl

11. března 2014 v 13:08 | Lexi |  VIDEOS
Jako obvykle tu mám pro vás reshash k Vampire Diaries už epizodě 5x15 ,,Gone Girl''. Tentokrát Arielle zastoupila Malase Jow, která už dříve rekapitulace dělala. :) A z VD ji můžeme znát jako upírku Annu, do které se zamiloval Jeremy. :33


Návštěvnost ~ 3.3. 2014 - 9.3. 2014

10. března 2014 v 20:37 | Lexi |  ~ Statistic ~
Pondělí: 146
Úterý: 130
Středa: 141
Čtvrtek: 134
Pátek: 433
Sobota: 207
Neděle: 139

Celkem: 1330
děkuju za skvělá čísla :33

Exclusive Vampire Diaries Postmortem: Caroline Dries Explains Where Katherine Really Went

8. března 2014 v 18:22 | Lexi |  Interviews

Po odvysílání patnácté epizody tu mám pro vás ještě rozhovor s výkonnou producentkou Caroline Dries, která v něm mluví o událostech týkající se Katherine, Eleny a dalšího. :)
Katherine Pierce odešla do Pekla - nebo alespoň podle seriálové verze Temné strany - a už se nevrátí. V posledních minutách nejnovější epizody se Katherine vzdala své staletí dlouhé bitvy o přežití, ale jak položila své ruce na Bonniina ramena a chtěla bránou na Druhou stranu, nic se nestalo. V tom však začal foukat silný vítr a Katherine upadla do zapomnění.
"Je to něco, co jsme ještě neviděli," prozrazuje výkonná producentka Caroline Dries. "Viděli jsme různé postavy, jak se objeví před Bonnie, která je nyní kotvou, a na to, aby se dostaly na Druhou stranu, musí jí projít. Po tom, jak Katherine zemřela, se to však nestalo - místo toho ji to vyrvali z Bonnieno rukou a vtáhlo do jakési temné prázdnoty. Nenazýváme to náboženskými slovy jako nebe nebo peklo, ale význam to má stejný, odešla do temného světa."

Jak jsme již v seriálu mohli několikrát vidět, postavy mohou umřít a pak se vrátit zpět, ale Caroline Dries říká, že nemají v úmyslu držet Katherine nablízku a zkoumat tento temný svět.
"Nemyslím si, že bychom ho v budoucnu nějak podrobně zkoumali. Použijeme něco podobného, ​​co se děje na Druhé straně, kde to bude trochu zmatené a kde lidé upadají do zapomnění. Když jsme psali Katherininu postavu pro tuto sérii, chtěli jsme podtrhnout její osobnost. Náš seriál je známý tím, že oživuje mrtvé, takže smrt není vždy konečná, mohou se kdykoliv objevit na Druhé straně. Nyní jsme však chtěli říct: Ne, je skutečně pryč."

Katherine je mistryní v manipulaci, takže samozřejmě neodešla, aniž za sebou nezanechala smrtící dárek na rozloučenou. Ubohá Elena se sice vrátí do svého těla, ale byla infikována podobným virem jako Damon. Spolu budou muset oba čelit v poslední kapitole 5. série obrovské bitvě.
"Jak se z toho teď dostaneme? Elena se musí vypořádat se zmatkem a citovou útratou, kterou jí zanechala Katherine, ale zároveň umírá. Virus ji zabíjí. Dvě z našich hlavních postav trpí nevyléčitelným virem a chtějí každého zavraždit, takže co udělají? Naše parta bude muset na to, aby zachránili své přátele, uzavřít dohodu s ďáblem."

Zatímco Katherine měla své chyby, mnozí fanoušci rádi sledovali, jak se v poslední době v ději usadila. Proč se tedy scénáristé rozhodli jednu z nejlepších částí této série ukončit? Bylo to nutné zlo.
"V minulé sérii jsme viděli průlomovou epizodu, ve které Jeremy umřel. Viděli jsme tak Elenu před Jeremyho smrtí a Elenu po Jeremyho smrti, což velmi pomohlo v ději, co se týče citového vývoje. Věděli jsme, že pro tuto sérii potřebujeme něco velké, a i když Katherine byla vlastně pojítkem mezi všemi dějovými liniemi, jednou to muselo skončit - ovšem muselo to mít smysl. Takže jsme to udělali a máme tu zvrat, který lidi šokuje."

Ian Somerhalder and Nina Dobrev Penshoppe BTS

8. března 2014 v 13:25 | Lexi |  VIDEOS
A dneska tu mám ještě jedno nové BTS video z focení pro značku Penshoppe, pro kterou fotili společně Nina s Ianem. :33 Video je, jak jinak než od nějakého fanouška, který ho nejspíš natočil v nějakém obchodním centru, kde běží tato reklama tak si říkám kdyby tak ta reklama běžela i v našich obchodech. :D Video je rozdělené na půl v první polovině můžeme vidět Iana a ve druhé Ninu trochu mi tam ta nějaká společná scéna chybí. :/ Každopádně Nina vypadá naprosto fantasticky z těch autfitů jsem úplně mimo. :D


The Originals 1x16 Webclip - Farewell to Storyville [HD]

8. března 2014 v 12:28 | Lexi |  TO: WEBCLIPS ~ SEASON 1
Dále tu pro vás mám první webclip k šestnácté epizodě The Originals, na kterou se můžeme těšit už příští úterý 11. 3. 2014. :) Webclip je s Klausem a Elijahem. :D Hrozně se na to těším. :)3


Elijah: Trvá to už hodiny. Kdy to skončí? Niklausi, vím, že když jsme, spolu vyrůstali, bojovali jsme spolu. Nemůžeš mě porazit, nebo přesvědčit. Nemůžeš se skrze mne dostat.
Klaus: Mohu se přes tebe dostat, i kdybych měl překročit tvé mrtvé tělo. Probodl jsi mě tou dýkou, způsobil si mi hodiny neuvěřitelného utrpení. Možná bych měl svou zlost nasměrovat na tebe.
Elijah: Měl by ses vidět. Vražedný výraz v obličeji, myslíš, že jsi neomylný. Vypadáš jako otec.

Gallery Update #10

8. března 2014 v 12:12 | Lexi |  GALLERY UPDATE

Objevily se stillky ze 17. epizody Vampire Diaries, která se jmenuje "Rescue Me". Konečně máme zpátky Elenu a hlavně fotky vypadají hrozně zajímavě. Hlavně ta třetí fotka, kde Caroline leží na zemi a Elena je přitisknutá na zeď zajímalo by mě, co se asi děje nebo bude dít. :D

image host image host image host image host image host
The Vampire Diaries » Season 5 » Episode Stills » 5x17 ~ Rescue Me [8x]
Objevily se i stillky k šestnácté epizodě The Originals ,,Farewell to Storyville''. Tato epizoda vypadá, taky zajímavě hlavně se těším na Klause a Rebeku. :)

image host image host image host image host image host
The Originals » Season 1 » Episode Stills » 1x16 ~ Farewell to Storyville [9x]
Dále tu pro vás mám nové fotky ještě z února, kdy byla Nina společně s přáteli v Mexiku. :33 Na fotkách se Nina zrovna nachází před hotelem Hard Rock, kde byli ubytovaní. :) Dále můžeme vidět, že je na pláži a u skútru někdy na skútru :D a vypadá naprosto dokonale také na ní můžeme vidět její velmi oblíbené plavky, které na pláže nosí velmi často jen v jiných barvách. Neuvěřitelně jí to sluší, vypadá odpočatě, a že si to všechno hrozně užívá. :33

image host image host image host image host image host
A ještě k tomu dvě nové fotky z Mexika, je můžeme vidět Ninu s Riawnou Capri. :33 Obě vypadají překrásně. :D

image host image host
Miscellaneous » Private Photos » In Cancun, Maxico FEBRUARY 2014 [+2new]
» Source: ninadobrev-4fans

A nakonec tu mám ještě titulku našeho českého časopisu Brava, kde sice není na titulce Nina, ale právě v tomto vydání můžeme najít plakát s Vampire Diaries k páté sérii. :D Každopádně je super, že i v našich časopisech se Nina a TVD objevují :)

image host
Magazine Scans » 2014 » FEBRUARY 2014 » Bravo (Czech Republic) [1X]
+ objevilo se i jedno video z instagramu, které přidal Ian. Video je ze čtení scénáře k 20. epizodě Vampire Diaries, kde si dopředu podepisovali i plakáty TVD. :)


The Vampire Diaries: Synopsis 5x17 ~ Rescue Me

8. března 2014 v 10:49 | Lexi |  TVD: SYNOPSIS ~ SEASON 5

MARKOS PŘIJÍŽDÍ DO MYSTIC FALLS - Za účelem toho, aby Stefanovi (Paul Wesley) neublížil Sloan (hostující hvězda Caitlin McHugh) a Poutníci, se Caroline (Candice Accola) a Enzo (hostující hvězda Michael Malarkey) shodnou na tom, že si udělají výlet do Atlanty, aby našli nově objeveného dvojníka. Caroline překvapí, když se jí Enzo otvírá ohledně jeho minulosti. Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) tráví trapné odpoledne, na Jeremyho (Steven R. McQueen) rodičo-učitelské schůzce, kde se dozvídají špatné zprávy o jeho chování ve škole. Poté Damon neochotně říká Eleně znepokojující novinky o Jeremyho osobním životě. Bonnie (Kat Graham) má znepokojující setkání s Lukem (hostující hvězda Chris Brochu) a dozvídá se víc o své rodinné historii. Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) zasvěcuje Jeremyho do fámů o dalším kroku Poutníků a názorně předvádí její značně velkou sílu. Jeremy s Liv uzavírá nečekanou dohodu a pak učiní rozhodnutí, které je proElenu devastující. Stefan a Caroline sdílí výjimečný moment přátelství. Hrozný obrat událostí v táboře Poutníků nakonec vede k příchodu jejich záhadného vůdce, Markose (hostující hvězda Raffi Barsoumian).

The Vampire Diaries: Synopsis 5x16 ~ While You Were Sleeping

8. března 2014 v 10:47 | Lexi |  TVD: SYNOPSIS ~ SEASON 5

SMRTÍCÍ VIRUS - Když se Stefan (Paul Wesley) snaží velmi nemocné Eleně (Nina Dobrev) vysvětlit události, které se v poslední době staly, jejím prvním instinktem je zavolat Damonovi (Ian Somerhalder). Mezitím se Damon snaží přijít na to, jak zvládnout znepokojující přiznání Eleně. Zatímco prochází složky Dr. Wese, objeví Caroline (Candice Accola) děsivé tajemství a překvapuje ji, když se objeví Enzo (hostující hvězda Michael Malarkey) a tvrdí, že zná řešení, po kterém všichni pátrají. Na Enzovo naléhání, žádá Caroline Stefana, aby se s ní setkal na záhadném místě, kde se k nim připojí skupina Poutníků, včetně Sloan (hostující hvězda Caitlin McHugh), která odhaluje nové informace o důležitosti dvojníků. Během jarních prázdnin na skoro prázdné Whitmoreské univerzitě Elena narazí na Luka (hostující hvězda Chris Brochu), studenta, o kterém se zdá, že ji zná, ale ona si nepamatuje, že by ho kdy potkala. Luke, kterého nedávno opustil, jeho přítel navrhuje Eleně, ať spolu stráví prázdniny opíjením se, ale Elena ho odmítne kvůli naléhavému úkolu najít Bonnie (Kat Graham) a nováčkovskou čarodějku Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell). Damon nakonec řekne Eleně pravdu o jeho nedávných aktivitách a snaží se shodnout na jejich vztahu.

The Vampire Diaries 5x16 Promo - While You Were Sleeping [HD] + Extended

7. března 2014 v 6:11 | Lexi |  TVD: PROMO ~ SEASON 5
Ták máme tu nové promo k nové patnácté epizodě VD. Jak už jsem psala, epizody se bohužel dočkáme, až za dva týdny tzn. až 20.3 2014. :/ Jinak v promu můžeme vidět už konečně zpátky Elenu, která to pořádně rozjíždí. :D Nejvíc se mi líbí ten konec proma scéna s Damonem a Elenou. ♥ Takže rozhodně se máme na, co těšit.


.:: ČTVRTEK, 20. BŘEZNA ::.
Bonnie: Je to virus a je v tvé hlavě.
.:: ZTRATIT KONTROLU ::.
Elena: Co se to se mnou děje, Damone?
.:: OBNAŽIT SVOJÍ DUŠI ::.
Elena: Miluju tě.
Damon: Tak mě přestaň milovat!
Elena: Nemůžu!

TVD • S5 | 5x15 - Gone Girl [Download&Online]

7. března 2014 v 6:03 | Lexi |  TVD: DOWNLOAD & ONLINE ~ SEASON 5
ONLINE - SHLÉDNI HNED
[ anglickyčeskyslovensky ]

DOWNLOAD - KE STAŽENÍ
[ anglicky bez titulkůs českými titulkamise slovenskými titulkami ]

SUBTITLES - TITULKY
[ anglické titulkyčeské titulkyslovenské titulky ]

SYNOPSIS
FLASHBACKY NADIINA PATRÁNÍ PO KATHERINE - Zatímco Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) vzpomíná na pátrání po své matce, které trvalo po staletí, přichází Stefan (Paul Wesley), Caroline (Candice Accola) a Matt (Zach Roerig) s novým zoufalým plánem, jak zachránit Elenin (Nina Dobrev) život. Bonnie (Kat Graham) a Jeremy (Steven R. McQueen) se musí tentokrát už po druhé obrátit pro pomoc k Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell). Damon (Ian Somerhalder) naláká Tylera (Michael Trevino) do nepříjemné konfrontace a pak zmizí, aby se pomstil Dr. Wesovi(hostující hvězda Rick Cosnett). Caroline a Tyler nachází nové porozumění. Nakonec se Bonnie dozvídá děsivé tajemství, které by mohlo ohrozit životy všech jejích přátel.