Leden 2014

Daniel Gillies for Young Hollywood

31. ledna 2014 v 20:32 | Simonka1399
Objevil se tento video-rozhovor s Danielem Gilliesem pro Young Hollywood. Daniel mluvil zejména o spin-offu VD The Originals a jeho postavě Elijaha:


Julie Plec Interview for Zap2It

31. ledna 2014 v 20:27 | Simonka1399 |  Rozhovory
Objevil, se, další z rozhovorů s Julií Plec. Zdrojem je tentokrát Zap2It.

Takže Katherine po tom všem nakonec nezemřela! Nebudu lhát, chvíli to vypadalo celkem hrozivě. Zvažovali jste vůbec to, že ji zabijete, nebo byla výměna těla vždy v plánu?
Když jsme začali, tak jsme byli celkem odhodlaní ji zabít, je to pro Ninu Dobrev velice náročné hrát dvě postavy po tak dlouhou dobu. A zdálo se, že nemůže být lepší chvíle, jak doopravdy zabít jednu z hlavních postav, než stá epizoda. Takže jsme byli připraveni rozloučit se s touto osobou, ale pak do mé kanceláře vstoupila výkonná producentka Caroline Dries a řekla: "Ok. Něco mám, buď to budeš milovat, nebo nenávidět." Takže mi to nadhodila a já si říkala, že je to zatraceně dobrý nápad.

Jak tohle ovlivní Elenu do budoucna?
Je to mnohem zábavnější hrát si se vztahem Damona a Eleny a s dynamikou Damona, Eleny a Stefana, protože Elena už není Elena. Nakope to celé té dynamičnosti zadek (smích).

Klaus a Caroline si konečně vyhodili z kopýtka. A bylo to žhavé. Proč jste se rozhodla, že je pro to čas právě teď?
Já a všichni ostatní jsme cítili, že jedním z následků vytvoření spin-offu The Originals je, že nikdy řádně nedovyprávíme Klausův a Carolinin příběh, víte? Vzali jsme s sebou diváky na dobrou cestu a měli jsme odezvu od lidí, co měli jejich vztah rádi. Našlo se i hodně důvodů, proč jejich vztah neposunout dál, nicméně byli na otevřené cestě a my jsme cítili, že by bylo dobré dát tomu nějaký závěr a tím splnit to, co jsme slíbili. Také to bylo dobré načasování pro posun Caroline jako postavy.

Ale jediným důvodem, proč Caroline dala průchod svým citům, bylo, že přiměla Klause slíbit, že odejde a už se nikdy nevrátí. Je to konec Klaroline? Nebo je tu stále možnost, že by přijela, do New Orleans a byl by další crossover s The Originals?
Nebudu říkat, že ta šance neexistuje. Myslím, že Caroline je právě teď pevně zakořeněna ve světě TVD stejně jako Klaus v TO. Nechci nic slibovat o tom, co by se mohlo stát, ale myslím, že se teď Caroline cítí pohodlněji, když udělala, co udělala s tím, že je to konečné. A co se stane v budoucnu, to jsou jen spekulace. Pro teď je to nadobro.

Rebeka a Elijah se také vrátili, ale Elijah jen jako halucinace, kterou Damon vytvořil, aby si hrál s Katherininou myslí. Proč Elijah zůstal v New Orleans místo toho, aby odcestoval se sourozenci říct sbohem své ex?
Bylo to od Damona velice poetické, že dal Katherine ten jeden moment, kdy se cítila hrdinsky chráněna Elijahem, a pak jí ho zase vzal. Pokud by se byl měl Elijah zúčastnit, museli jsme popřemýšlet o tom, co by to pro něj znamenalo přijít a rozloučit se. Pokud ostatní dva sourozenci opustili New Orleans, někdo musel zůstat doma a ujistit se, že zázračné dítě a jeho matka jsou v bezpečí. Myslím, že v okamžiku, kdy se rozhodl být s rodinou a odjet do New Orleans, se jeho srdce pro Katherine tak nějak zavřelo. Lidé, kteří sledují The Originals, vědí, že jedním z Elijahových hlavních ideálů je, že opakovaně klade štěstí rodiny nad své vlastní.

Stefan opakovaně vystoupil z davu a ukázal se v této epizodě jako hrdina. Pomohl Katherine dostát klidu a promluvil si s Elenou a Damonem o jejich rozchodu, pomáhaje jim najít cestu, aby se k sobě mohli znovu vrátit. Co přijde příště?
Chudák Stefan. Konečně přišel na to, jak se srovnat se vztahem Damona a Eleny a cítí se jako - "Budu silný muž, dám se správnou cestou a podpořím svého bratra a tuto mladou dívku, která je pro mě stále důležitá." Celý svět je vzhůru nohama. Řeknu vám jednu věc, Damon není z bratrů Salvatorových ten nejchápavější, když Katherine v příštím díle rozjede svoje plány. Ona bude tedy muset začít s odklízením.

Když zvážíme, že Stefan vedl s Elenou i Damonem soukromou konverzaci, mohou Delena fanoušci doufat, že jejich rozchod nepotrvá?
Měli bychom to pro ně brát jako dobré znamení kromě skutečnosti, že Elena již nemá kontrolu nad vlastním tělem. To je ta nejsmutnější část. Uvědomili si, že ten rozchod opravdu vyřešil nějaké jejich problémy ve vztahu, mají ještě hodně práce a že se stále velice milují. Ale naše milovaná Katherine se jim připlete do cesty a všechno to podělá.

Nina Dobrev's Instagram Videos

31. ledna 2014 v 17:58 | Simonka1399
Nina po dlouhé době opět přidala na Instagram dvě videa :) Obě jsou parádní a je vidět, že se Nina opravdu nenudila. :)Steven R. McGueen: Abercrombie&Fitch's Campaign - Photoshoot

31. ledna 2014 v 17:44 | Simonka1399 |  Steven R. McQueen » Photoshoots

Máme tu nový, sexy photoshoot od Stevena R. McGueena, který fotil pro značku Abercrombie & Fitch na jaro 2014:image host image host image host image host image host

The Vampire Diaries: Spoiler about Stefan and Elena

31. ledna 2014 v 17:27 | Simonka1399

Nějaký spoiler o novém velkém zle ve Vampire Diaries?
Brzy potkáme někoho, kdo má velké plány se Stefanem a Elenou. "Pomalu, ale jistě odhalujeme více o dějové lince Cestovatelů. Zjistíme, co přesně tito lidé chtějí, a co to má společné s proroctvím dvojníků, a co přesně od nich potřebují." - říká Julie Plec. "Na konci série uvidíme vůdce této skupiny, kterého jsme však ještě neobsadili."The Vampire Diaries 5x13 Promo - Total Eclipse of the Heart [HD] + Extended

31. ledna 2014 v 6:49 | Simonka1399 |  TVD: PROMO ~ SEASON 5
Máme tu nové promo-video k epizodě The Vampire Diaries 5x13 ,,Total Eclipse of the Heart'':


Nadia: Kdo je Enzo?
Stefan: Enzo.
Elena/Katherine: Enzo.
PŘÍŠTÍ ČTVRTEK
Enzo: Enzo.
Stefan: Co to má znamenat? Jste znovu kamarádi? No tak Damone. Máš na víc.
Damon: Právě naopak. Já jsem takhle lepší.

TVD • S5 | 5x12 - The Devil Inside [Download&Online]

31. ledna 2014 v 6:44 | Simonka1399 |  TVD: DOWNLOAD & ONLINE ~ SEASON 5

ONLINE - SHLÉDNI HNED
[ anglickyčeskyslovensky ]

DOWNLOAD - KE STAŽENÍ
[ anglicky bez titulkůs českými titulkami • se slovenskými titulkami ]

SYNOPSIS
HLEDÁVÁNÍ DALŠÍ CESTY - Když Enzo (hostující hvězda Michael Malarkey) přinese Damonovi (Ian Somerhalder) příšerný dárek, a trvá na tom, že je za, potřebí spáchat akt pomsty, Damon se snaží udělat čestnou věc. Poté, co se Matt (Zach Roerig) ocitne v nepříjemném a matoucím rozhovoru s Nadiou (hostující hvězda Olga Fonda), se impulzivně rozhodne uspořádat večírek, kde Caroline (Candice Accola) učiní ohromující přiznání Eleně (Nina Dobrev), a potom bude muset čelit důsledkům svých činů se Stefanem (Paul Wesley) a Tylerem (Michael Trevino). Aaron (hostující hvězda Shaun Sipos) se snaží, co nejvíce napravit poslední zločiny své rodiny a začít pro sebe plánovat nový život. Nakonec, se Elena náhle ocitne v život ohrožující situaci a bude mít jen pár minut, aby zjistili, jak se zachránit.