Listopad 2013

Interview with Daniel Gillies for Just Jared Jr.

30. listopadu 2013 v 23:52 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Daniel Gillies poskytl rozhovor Just Jared Jr., kde promluvil o jeho vztahu s Hayley:

Teď se zdá, že Klaus a Elijah jsou stále spolu a v pohodě. Mohli bychom si někdy představit je vidět zabíjet jeden druhého (v dobrém)?
To klade další otázku týkající se Klausovi nesmrtelnost, protože větší otázkou je: "Jak se dá Klaus zabít?" Myslím, že by se pravděpodobně Klaus zabil Elijaha. Nevím. Myslím, že se vyplatí, že jsou jeden pro druhého živý než mrtvý i když si navzájem způsobují velké nepříjemnosti. Navždy je dlouhá doba a myslím, že trpí hodně amnézií - (ztrátou paměti). Jako např. "Nebylo to tak špatné, když jsme byli naposledy všichni dohromady" a pak můžou rodinná dramata začít znovu.

Eliáš a Hayley se blížili. Bude Klaus na jejich vztah žárlit?
Vypadá to tak. Vypadá jako někdo, kdo žárlí. Nevím, ale myslím, že .... jo. Pro někoho, kdo žil tak dlouho to není moc moudré. Je to nejméně moudrá, tisíce let stará duše, kterou si dokážete představit. Je to zajímavá postava. Je inteligentní, ale ta moudrost mu chybí.

Každý si o Elijahovi myslí, že je to ušlechtilého upír...
Ne, řídí se jenom vlastním kódem, a v souladu s tímto kodexem pomáhá své rodině. Ale pokud se mu vpletete do cesty zničí vás - ať už jste člověk, zvíře, nebo cokoliv. Je nemilosrdný. Např. Podal jinému upírovi kůl a řekl mu, aby se probodl a jinému upírovi zase useknul hlavu. Je to vrah. Hodil mince do kavárny, když tam všude kolem seděli nevinní lidé. Lidé na to často zapomínají. Lidé často říkají: " On je ušlechtilý." Ale pamatujte si, že je jako vražedný, zuřící, hrozný, děsivý upír. Je to pro mě úžasné, protože si můžu zahrát mnohé jeho stránky, ale nikdy jsem ho nevnímal jako ušlechtilého. Viděl jsem ho jen oddaného závazku, což ho činí čestným. Je to čest, že je takový, ale rozhodně není sladký, soucitný člověk.

Vždycky jsme byli zvědaví na jeho poněkud krátké chození s Katherine. Myslíte si, že to bylo pro vás nebo pro něj pravé? Zdálo se, že se to všechno stalo tak rychle!
Na začátku jsem se bál. Bál jsem se, že lidé začnou říkat, že je asexuální, protože se trochu choval jako žoldák. Ale odpověď, díky bohu za dívky takové, které chtěli vědět, s kým Elijah bude tvořit pár. Bylo to pro mě vzrušující, že chtěli, aby s nikým nebyl. Sakra, byla tam i homosexuální komunita, která se těšila, že uvidí prvního upíra gaye. "Jsem na tom asi tak, že dokud budu mít práci ... (smích) Má-li být zajímavý, ať je tedy zajímavý. Myslím si ale, že po pokaždé, když měl vztah tak bylo skutečné, protože ženy zbožňuje a má na to právo. Neumím si představit, že by ho to přestalo bavit, i když žije už tisíc let.

A nakonec, musíme zmínit přízvuk Elijaha (které máme rádi). Je zřejmé, že je odlišná od jeho sourozenců. Není to anglický, dalo by se říct, že velmi správný. Jak k němu přišel?
Scénáristé mi dali tyto informace: je to nejstarší žijící upír na světě. Žije na celém světě. Byl jsem rád a moje odpověď byla: "OK, měl bych říkat něco po slovansky nebo východoevropský? Nebo dokonce britský přízvuk? "A pak přemýšlel, kde by žil, tak jsem si řekl jsem upír a žiju v New Yorku. Já jsem hodně cestoval a neexistuje žádný způsob, že bych měl žít někde jinde než v New Yorku. Nebo v Paříži nebo Římě. Proč byste nemohli někdy žít na nejúžasnějších místech na světě? Tak jsem řekl, že si představím někoho s americkým přízvukem, který musí mít úžasnou znalost jazyka, stehně tak britskou intonaci. Začal jsem hledat herce, kteří mluví takovým stylem. Pamatujete si na Magnum PI a Higginse? Měl americký přízvuk, ale jeho intonace byla britská a v tom jsem se rozhodl, že podobně bude znít i Elijah. Chtěl jsem, aby mluvil, jakoby pocházel z bohaté rodiny a studoval v Anglii. Časy se mění. Když jsem se po deseti letech žití v USA vrátil domů na Nový Zéland, všichni mi říkali, že mám americký přízvuk. Američané však umí velmi dobře rozlišit, že pocházím z jiné země. Trvá přibližně dvacet let, abyste si opravdu osvojili přízvuk daného jazyka.

Interview with Danielle Campbell on TVGuide.com

30. listopadu 2013 v 23:48 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Danielle Campbell poskytla rozhovor pro stránku TV Guide:

Co dělá Davinu tak mocnou?
Davina je sice rozkošná a je nejmenší čarodějnice, ale rozhodně nepostrádá moc. Ve skutečnosti, Davina je nejsilnější čarodějka ve francouzské čtvrti a každý bojuje o její spojenectví.

"Zatím, je známá jako velké tajemství, takže spousta odpovědí se teprve ukáže," říká Campbell TVGuide.com. "Každý, se chystá konečně pochopit, proč je taková, jaká je."
"Davina začíná rozvíjet svůj vlastní smysl pro přátelství," říká. "Marcel je člověk, kterého teď považuje za svou rodinu - je pro ni jako opravdu ochranitelský starší bratr nebo otec, a ona udělá cokoliv, aby ho podpořila."

Podle TV Guide, Daniella Pineda a její postava Sophie, hraje poměrně velkou roli v dnešní epizodě, která má vazby na Marcela i Davinu.

"V tomto týdnu to bude všechno dávat perfektní smysl," vypráví Pineda. "Uvidíme něco z její minulosti spousta lidí budou trochu šokováni, ale také odhalíme Sophiin vztah s její sestrou, ke které budou lidé trochu více empatičtí."

Interview with Danielle Campbell for HollywoodLife.com

30. listopadu 2013 v 23:45 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Danielle říká HollywoodLife.com, že 28. Října bude epizoda, která dá fanouškům "skutečné pochopení, proč je Davina taková, jaká je."
HollywoodLife.com udělala rozhovor Danielle o její postavě Davině a její budoucnosti s Timem také nezapomněla zmínit, jak se připravuje na vaření války s čarodějnicemi. Teen-čarodějnice Davina v současné době zastává titul nejmenší, nejsilnější a nejvíce tajemné postavy v The Originals - ale přinejmenším tyto tajemství brzy zjistíme, protože 28. Října mám epizoda odpoví skoro na všechny otázky okolo Davinina příběhu.

Musíte si tak užívat hrát tuto postavu Davinu. Ona má tolik vrstev!
Ach můj bože, miluju ji hrát. Myslím, že to je v pohodě, protože jako herečka je hezké být zpochybňována. Vždycky bojuje s tím tolik síly má jako čarodějnice, ale také chce být normální dospívající dívka. Na minulé týdenní epizodě jsme mohli vidět její zájem o lásku, a myslím, že všem ukázala svou lidskou stránku. Chceme, aby všichni pochopili, že to není jen ta zlá holčička, ona je taková z nějakého důvodu. Tento týden v epizodě 1x04 Girl in New Orleans budete mít možnost vidět více z jejího příběhu.

Líbilo se mi vidět její romantickou stránku. Uvidíme ještě Tima?
Tima ještě uvidíme! Já jsem vlastně s ním natáčela něco v tomto týdnu.
To je dobře! Miluju Tima a jeho housle. Je to podfuk? Hrál na housle?
[Smích] Já nevím! Měla jsem tento rozhovor už dříve, protože polovinu času se to jmenuje podfuk, a polovinu času se to jmenuje housle. Takže, nemám tušení.

Uvidíme stále více intenzivnější scény z Davina jak například zítra večer?
Zcela! A myslím, že získáte lepší cit pro čarodějnice, můžete vidět, jak to funguje. Tato nadcházející epizoda dá každému skutečné pochopení, proč je Davina taková, jaká je, a proč má tolik nenávisti vůči dalším čarodějnicím, které jsou údajně její rodina. Místo myšlení lidí Davina je zlo, jdou cítit pro ni. Budou doufat, že dostane to, co chce.

Co se Sophií, konkrétně? Sousta napětí?
Bude to rozhodně napětí v budoucnosti. A další věc je, že - nebudu říkat, co to je - chceme nakonec různé věci. Chce jednu věc a já chci víc, takhle spolu nikdy nebudeme nevycházet, ani v epizodě, kterou jsme natáčeli právě teď.

Jste nadšená z toho, co fanoušci uvidí?
V sázce je čím dál víc a každá epizoda je uvedena výše. Na jednom místě je tu vždy doba, kdy jsou věci chaotický a boží. Tato nová epizoda je určitě jedna z těch nejlepších epizod. Celá sezóna je stále velmi dobrá.

Interview with Joseph Morgan on Digital Spy

30. listopadu 2013 v 23:42 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Objevil se tento rozhovor s Josephem Morganem pro Digital Spy:

Klaus drží svou měkkou stránku pod pokličkou.
"Mám pocit, že je v rozporu se stát otcem." Klaus trvá na tom, že se o nikoho nechce starat ani nikomu neprokázal žádnou takovou lásku, protože to cítí a považuje za projev slabosti a využívá ty, kteří by to po něm chtěli.

Klaus by se mohl usadit, když teď bude otcem, ale to od něj čekat nemůžeme.
"Myslím, že Hayley je v bezpečí tak dlouho dokud nosí Klausovo dítě. Nemyslím si, že je to nějaký určitý znak romantického vztahu." Rád bych si myslel, že trochu dospěje a bude jí chránit i nadále a bude ji považovat za součást rodiny.

Klaus nenávidí a zároveň miluje Marcela.
"Myslím, že Marcel nikdy opravdu Klausovi nevěřil. Samozvaný král New Orleans by neměl věřit každému, kdo se vrací zpátky do města." Myslím, že zpočátku Klausův plán je rozebrat Marcelovu říši zevnitř a tak získat jeho důvěru. Jde o to, že je mezi nimi ryzí přátelství, aspoň doufám. Je to komplexní vztah, protože se vracíme přinejmenším o 100 let zpět možná víc než to. Setkali se asi před 200 lety takže je mezi nimi velké přátelství.

Was confirmed by a whole series of The Originals!

30. listopadu 2013 v 23:29 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Stanice CW oznámila velmi dobrou zprávu, která nese, že objednala celou sérii The Originals tzn. všech 22. epizod. Původní objednávka byla 13. epizod. Pak byla navýšena o další tři a nakonec objednána celá.

Jste rádi?

The Originals: Cast Info

30. listopadu 2013 v 23:14 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Milujete The Originals? Máme malou informaci o tom, že do The Originals míří nová postava jménem Timi ( Shane Coffey), o kterého dostane mocná čarodějka Davina více než přátelský zájem! Davina je v současné době zamčená u Marcela v podkroví. Bohužel Tim potká Klause a to pravděpodobně dopadne tak dobře, jak všichni očekáváme. Shana můžete znát např. ze seriálu Pretty Little Liars jako postavu (Holden Strausse).

The Originals: Spoier about Rbekah and Marcel

30. listopadu 2013 v 23:09 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Jsem opravdu nadšená z Původních. Miluji Rebeku a Marcela spolu, ale je sestra Klause! Na čí stranu se postaví?
V tuto chvíli opravdu nevím, odhaluje Claire Holt původní upíra. ''Rebeka chce být věrná své rodině, a bojovat za ní. Marcela miluje, ale také za jejich vztah bojuje.'' Co můžeme očekávat: ''Opravdu si myslím, že je to pro ni matoucí není si vlastně ani jistá, co chce, je ovlivněna jinými lidmi, a nakonec to všechno ještě uvidíme.'' Takže věci se zdají být čím dál komplikovanější? ''Klaus a Marcel na to stejně přijdou, velmi brzy.''

The Originals: Spoiler about Klaus and Cami

30. listopadu 2013 v 23:07 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Chápu, že lidé chtějí Klause a Caroline spolu, ale opravdu se mi líbí s Cami! Co můžeme čekat v The Originals?
Co se týče Klause a Cami, máme tu jednu dobrou zprávu a jednu špatnou: Ta špatná? Joseph Morgan (Klaus) říká, že tento pár si bude trochu "vzdálený", ale dobrá zpráva je, že je čeká"úžasná scéna v deváté epizodě, na kterou jsem velmi hrdý." A Leah Pipes (Cami) prozrazuje, že diváci uvidí Cami bojovat s Klausovým ovlivněním: "Uvidíte ji, jak zjistí, že může obejít tuto nadpřirozenou věc pomocí lidské taktiky."

The Originals: Spoiler about Klaus and Marcel

30. listopadu 2013 v 23:02 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Mohl bys nám říct něco o The Originals?
Válka mezi Klausem a Marcelem bude někdy kolem 26. listopadu. "Epizoda 1x08 - karty jsou na stole," potvrzuje Josef Morgan. "Uvidíme spoustu problému. První náznak toho byl v epizodě 1x05, když jsme seděli u baru a Klaus řekl: "Kdybych měl všemocnou dospívající čarodějku na zavolání taky bys o ní přemýšlel." A Marcel řekl: "A já bych chtěl si ji od tebe vzít stejně jako ty ode mě." A bylo to. Díky, Chrissy, za milá slova.

The Originals: Bonus Spoiler about Elijah

30. listopadu 2013 v 22:58 | Simonka1399 |  The Originals: Spin-off • News

Bonusový spoiler pro fanoušky Elijaha:
Dny, kdy Daniel Gillies natáčel The Originals a Saving Hope jsou pryč. Julie Plec prozradila, že herec je do konce sezóny zpět na CW na plný úvazek.